Jesienne prognozy: FOX

Tym razem chciałbym napisać trochę o moich oczekiwaniach, a właściwie o ich braku, względem nadchodzących seriali FOXa. Od kilku lat nie przepadam za tą stacją. Z jej obecnej oferty sympatią darzę jedynie "Fringe", który i tak kończy się w nadchodzącym sezonie. Rozczarował mnie zeszłoroczny "Touch", którego porzuciłem po pięciu odcinkach.

Jesienią na antenie stacji ma zadebiutować jeden dramat i dwie komedie. Zacznę może od dramatu...


"The Mob Doctor" - premiera 17 września

Będzie to historia zdolnej chirurg z Chicago, która zostaje zmuszona procować dla miejscowej mafii. Kobieta ma borykać się z moralnymi dylematami i próbą pogodzenia codziennej pracy ze swoją tajną misją. W roli głównej wystąpi Jordana Spiro ("Harry's Law", "My Boys"). W stałej obsadzie znajduje się również Zeljko Ivanek, którego bardzo polubiłem w "Damages". 

Początkowo nawet nie zamierzałem oglądać pilotowego odcinka. Ostatnio jednak FOX opublikował dość interesującą zapowiedź i zamierzam dać temu tytułowi szansę.

Oto ona:


Kto wie może ten serial pokaże coś ciekawego. Wolę jednak zbytnio się na niego nie nastawiać, bo FOX ma w zwyczaju szybko kasować nowe produkcje, które nie osiągają zamierzonych wyników oglądalności.


"The Mindy Project" - premiera 25 września

Sitcom będzie skupiał się na losach kobiety, która mimo udanego życia zawodowego nie ma szczęścia w miłości. Bohaterka postanawia więc zmienić swoje życie i samą siebie, co ma pomóc jej w znalezieniu wymarzonego mężczyzny. Jak dla mnie zapowiedź nie prezentuje się zbyt ciekawie i raczej odpuszczę sobie oglądanie.

Zobaczcie sami:"Ben and Kate" - premiera 25 września

Drugi komediowy debiutant FOXa będzie przedstawiał perypetie rodzeństwa Fox - Bena i Kate, którzy jako dorośli ludzie postanowili zamieszkać razem i wspólnymi siłami wychować córkę Kate - Maddie. Pomysł mało oryginalny, ale jak dla mnie sitcom nie musi być czymś odkrywczym. Zapowiedź prezentuje się całkiem przyzwoicie i zobaczę pierwszy odcinek, a być może serial okaże się całkiem przyjemny.


Podsumowując, do nadchodzących nowości FOXa podchodzę z dystansem, ponieważ ta stacja wiele razy mnie już zawiodła. Póki co jestem ciekaw jak wypadnie "The Mob Doctor". Zerknę również na "Ben and Kate", a "The Mindy Project" raczej sobie daruję.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze:

  1. więc na pewno obejrzę The Mob Doctor i Ben and Kate a co do The Mindy Project to zobaczę czy będzie trwał 20 minut czy więcej ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. The Mindy Project będzie trwał 20 minut, więc myślę, że możesz zaryzykować :)

    OdpowiedzUsuń

Dodaj komentarz