„Love The Way You Lie” – One Tree Hill 9x03

Trzeci odcinek finałowego sezonu „One Tree Hill” wypadł moim zdaniem słabiej niż dwa poprzednie. Najbardziej odczułem chyba brak Alex. Była to fajna postać, która trochę ożywiała akcję – taka dawna Brooke.
 
Ogólnie zastanawiałem się czy w ogóle opisywać ten odcinek. Już miałem tego nie robić, bo epizod, był naprawdę słaby i w sumie przez 40 minut praktycznie nic się  nie wydarzyło. Jednak końcówka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fajny pomysł z tym dzieckiem pozostawionym w samochodzie. Ciekawe jak dalej to rozegrają i jak cała ta sytuacja wpłynie na małżeństwo Juliana i Brooke.
Poza tym podobał mi się też motyw z Danem w kawiarni. Postawa Haley wobec teścia jak najbardziej na plus. Clay i Quinn mają beznadziejny wątek, jednak przy historii Moutha i Millie to ich problemy i tak wypadają bardzo dobrze. Spełniły się moje wcześniejsze przypuszczenia, że Mouth i Millie znów otrzymają beznadziejną historię, która nie będzie trzymała się kupy. W ogóle ich postaci bardzo irytują. Ewidentna zapchajdziura w celu wypełnienia czasu emisji.

Mam nadzieję, że Victoria nie odchodzi na długo. Więcej pisać nie ma sensu, bo odcinek nie wnosi nic poza ciekawym zakończeniem. Oceniam go 4/10, tylko dzięki ostatniej scenie. To było najdłuższe 40 minut poświęcone przeze mnie na serial w ostatnim czasie.

3 komentarze:

 1. Zgadzam się, ten serial powinien zakonczyć się już dawno temu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po 4-tym sezonie niestety gdzieś odeszła ta magia Tree Hill :(

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się w zupełności, przez 1 i drugi sezon czuło się magię serialu, mogłam oglądać po kilka odcinków dziennie a i tak miałam wciąż ochote na więcej, pożniej do 4 sezonu wciąz bardzo mi sie podobało jednak Po śmiecici Kifa, wszystko się zmieniło, wiele osób mówiło, że odcinek 16/3 zmienia wszystko i rzeczywiscie tak się stało. w chwili opuszczenia murów liceum, to już nie jest ten sam serial, niestety. obecnie jestm w 6 sezonie, ale przerwałam oglądanie, najgorzej było przejść 5, szczególnie dluzyły mi się pierwsze odcinki sezonu.

  prowadze bloga o fotografii, od niedawna, ale na pewno pojawia się tam posty na temat muzyki i serialii, takich jak OTH <3. zapraszam i zachecam serdecznie WSZYSTKICH <3 do obserwowania : aparat-na-swiat.blogspot.com
  pozdrawiam ;))

  OdpowiedzUsuń

Dodaj komentarz