Pretty Little Liars 3x21 - "Out of Sight, Out of Mind"


W zeszłym tygodniu uznałem, że "Pretty Little Liars" nieco obniżyło loty, a jak było tym razem? Czy scenarzyści zdołali mnie czymś zaskoczyć lub chociaż zainteresować?

DALEJ SPOILERY

Niestety nie. Choć z pozoru działo się sporo, to tak naprawdę, nie dowiedzieliśmy się nic konkretnego. Podczas seansu nie towarzyszyły mi również żadne emocje, a na dodatek momentami wiało kiczem.

Ale po kolei. W "Out of Sight, Out of Mind" każda z bohaterek serialu dostała od scenarzystów całkiem spory wątek. Zacznijmy od Arii, która zaczęła uświadamiać sobie, że przeprowadzka Maggie z synem do Rosewood odbije się na jej związku z Ezrą bardziej dotkliwie, niż dotychczas sądziła. Hanna z kolei starała się uporać z dowodami podesłanymi przez "A" w sprawie potrącenia Waldena. Na pomoc wezwała Emily, która dodatkowo wybrała się na spotkanie z Toby'm.


I tutaj przechodzę do najsłabszych elementów odcinka, które w porównaniu nawet na tle powyższych wątków prezentują się bardzo słabo. Po pierwsze reakcja dziewczyn na wieść o tym, że Toby był członkiem A-Teamu całkowicie mnie zawiodła. Nie okazały bowiem Spencer żadnego wsparcia, czego z całą pewnością nie można usprawiedliwić zaskakującą nowiną, tym bardziej, że widziały w jak kiepskim stanie była ostatnio ich przyjaciółka.

Najgorzej oceniam jednak samo rozwiązanie historii Spencer i jej nerwowe załamanie, które w ogóle mnie nie przekonało. Dziewczyna nie raczyła bowiem nawet sprawdzić czyja twarz znajduje się pod kaskiem. Powinna już przecież dokładnie wiedzieć, że podrobienie tatuażu to dla 'A' nic trudnego, zwłaszcza, że Toby mógł maczać palce w ukartowaniu całej sytuacji.

Podsumowując, myślę, że scenarzyści mieli dobre intencje pracując nad "Out of Sight, Out of Mind". Chcieli nas zaskoczyć i postawić przed nami interesujące pytania. Ze mną jednak im nie wyszło.Mimo to wierzę, że mają jeszcze jakiegoś asa w rękawie, z którym po prostu czekają do finału.

Na deser zapowiedź następnego odcinka:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze:

  1. Uwielbiam ten serial <3 Może mogłabyś mi polecić jakiś podobny serial. Za odp byłabym bardzo wdzięczna. Proszę o odp na moim blogu http://karolajnangel.blogspot.com/ Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. kocham PLL. teraz czekam na dalsze odcinki, ale to chyba dopiero w kwietniu ;p

    OdpowiedzUsuń

Dodaj komentarz